Pieteikties uz auto virsbūves pulēšanu pa tālr.: +371 22335524

Daudzi uzskata, ka automašīnas krāsa pietiekami tiek aprūpēta to regulāri nomazgājot. Tā tas nav. Virsbūves krāsas pulēšana tiek veikta ne tikai automašīnas vizuālā izskata uzlabošanai, bet arī praktiskos nolūkos. Emaljas kārta nav absolūti hermētiska, tādēļ tajā veidojas dažādas mikroplaisas un poras.

Tās savukārt ir vietas, kur rodas korozijas aizmetņi, netīrumi un ūdens nosēdumi. Nereti jau trīs līdz piecus gadus vecai mašīnai var atrast rūsas traipus, kas veidojušies tieši mikroplaisās. Auto pulēšanu piedāvā daudz uzņēmumu, taču kvalitāte mēdz būt atšķirīga. Tas atkarīgs no izvēlētajiem materiāliem, meistaru pieredzes, detaļu krāsojuma kvalitātes, kā arī daudziem citiem apstākļiem.

Auto pulēšanu piedāvā daudz uzņēmumu, taču kvalitāte mēdz būt atšķirīga. Tas atkarīgs no izvēlētajiem materiāliem, meistaru pieredzes, detaļu krāsojuma kvalitātes, kā arī daudziem citiem apstākļiem.

  • Automašīna tiek nomazgāta un virsbūve tiek attīrīta ar attaukotāju un speciālu ķīmiju.
  • Ar aizsarglentu tiek aplīmētas tās daļas, kas nav jāpulē rokturi, moldingi, u.c.
  • Automašīna tiek noslīpēta ar smalku smilpapīru tajās vietās, kur raduies krāsas bojājumi, bituma un citi aplikumi. Nereti arī dziļi ieēdusīes insekti uz priekējā bufera.
  • Automašīna tiek pulēta ar pirmo, rupjo pastu, kas noņem virsējo lakas kārtu, kā arī izlīdzina skrāpējumus un švīkas.
  • Automašīna tiek pulēta ar otro, vidēji smalko pastu- tā jau veido viendabīgu auto virsmas struktūru.
  • Automašīna tiek pulēta ar treo, smalko pastu, kas veido auto virsmai viendabīgu spīdumu un spilgtu krāsas toni. ī kārta veido aizsargslāni, kas līdz pat 6 mēneiem aizsargā virsbūvi no nelabvēlīgiem laika apstākļiem, pieķir papildu spīdumu, aizkavē krāsas izbalēanu no UV saules stariem, pasargā no daādu netīrumu, ūdens nokļūanas uz virsmas.
  • Automašīna tiek ievaskota. Vasks pastiprina aizsargkārtu un rada papildus spīdumu. Automaīnu ieteicams ievaskot apmēram divas reizes gadā. Tas rada aizsardzību visiem pulēanas laikā veiktajiem darbiem. Savukārt visu auto pulēanas procesu ieteicams atkārtot apmēram reizi gadā vai divos.
  • Automašīna tiek nomazgāta, iztīrīta,apkopta un ir gatava nodošanai klientam. Piesakies arī Tu, pa tālr.: 22335524

AUTO VIRSBŪVES PULĒŠANA